Damla Kartuş Başarı Hikayesi
Damla Kartuş Başarı Hikayesi
11 Aralık 2021
Aysu Çelik

Dijital reklamlarda devamlılık çoğu firmanın kaçırdığı fakat çok önemli bir unsurdur. Dijital reklamın başarısı devamlılık ile doğru orantılıdır diyebiliriz. Tabi bu devam sürecinde gelen başarı, yapılan optimizasyonlar, sitede varsa problemleri tespit etmek reklamcının uzmanlığı ile mümkündür. Dijital reklam tam bir  veri havuzudur. Ya o havuzda boğulursunuz ya da yüzersiniz. Biz Damla Kartuş ile Mayıs 2020’den beri yüzüyoruz. Google reklamlarına hiç ara vermeden devam ediyoruz. 

Google’a göre Google reklamlarında etkileşim oranın %3 olması başarılı kabul edilir. "Etkileşim oranı", kullanıcıların reklamınızı gördükten sonra reklamınızla ne sıklıkla etkileşimde bulunduklarını ölçer. Damla Kartuş’un etkileşim oranı %19,55’dir. Google’un başarılı saydığı orandan 7 kat fazla başarı sağladık. 


 

Bir diğer başarı da gelen tıkla-ara sayısıdır. Potansiyel müşterinden web site ziyareti yaptırmadan bile 18.334 telefon araması aldık.

 

 

Dijital reklamlarda %2 dönüşüm oranı başarılı olarak kabul edilmektedir. Damla Kartuş’un reklam çalışmasına ara vermeden çalışması, hesabında yapılan sayısız optimizasyon ile dönüşüm oranı %24’e ulaşmıştır. 

Sizler için de  başarılı reklam hesabı yönetmek, binlerce telefon ve dönüşüm sayısına ulaştırmak için Dijital Uzmanı hazır, sizleri bekliyor. 

Detaylı bilgi için destek@dijitaluzmani.com adresinden mail atabilir veya (0850) 304 12 02 numaralı hattımızdan hesap uzmanları ile görüşebilirsiniz.

 

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04