Dijital Ajansla Çalışarak Sağlık Turizminde Büyüme Nasıl Gerçekleşir?
Dijital Ajansla Çalışarak Sağlık Turizminde Büyüme Nasıl Gerçekleşir?
05 Mayıs 2022
İdil Tiber Ersoy

Medikal Turistlerin Yolu Dijital Ajanslardan Geçiyor

Medikal turizm bilgisi almanın en etkili yöntemi ve en kısa yolu medikal turizmi kolaylaştıran dijital ajanslarla çalışmaktır. Sosyal medya, medikal turizmi yeni kitlelere tanıtmak ve potansiyel müşteriler yaratmak için büyük önem taşırken, profesyonel hizmetler alarak işleri büyütmek dijital ajanslarla mümkün olabilmektedir.

İstatistikler, sağlık turizminde dijital ajanslarla ortak çalışan ve bu ajanslar aracılığıyla medikal turistlere hizmetlerinin tanıtımını yapan hastanelerin ve tıp merkezlerininin diğer tıp merkezlerine kıyasla daha fazla (%400'e varan) medikal turist çektiğini göstermektedir. Bu istatistikler göstermektedir ki medikal turizmde çevrimiçi pazarlamanın canlı kalabilmesinin yolu, dijital ajanslardan geçmektedir. Peki bu ajanslardan hangi hizmetleri almalısınız noktasında adım adım gidelim:

  • Sağlık turizminde sizinle isteklerinize uygun şekilde çalışabilecek dijital ajansları araştırın.

  • Sağlık turizminde sizinle isteklerinize uygun şekilde çalışabilecek dijital ajansları araştırın.

  • Ajansın sizlere verebileceği hizmetleri net bir şekilde belirleyin. Beklentilerinizi bilen bir ekip isteklerinize titizlikle yaklaşacaktır.

  • Yeni hizmetler almak ve farklı fikirlerden çekinmeden işi bilen bir ajansa güvenerek çalışmak hem yeni müşteriler kazanma hem de işinizi büyütme konusunda sizleri öne geçirecektir.

  • Sosyal medya danışmanlığı, internet reklamcılığı, içerik üretimi ve video prodüksiyon hizmetlerini önceliğiniz yapın.

  • Sosyal medya yönetimi doğru zamanda, doğru kişilerle ve doğru şekilde yapıldığında müşteri portfolyonuzun genişlemesi kaçınılmaz olacaktır. İnternet reklamcılığıyla görünür hale gelmek, içerik üretimi yaparak sağlık için gelen turistleri daha kolay ikna edebilmek ve video prodüksiyonla hikâyeye ortak etmek mümkün.

  • Dijital ajanstan uzman danışmanlık hizmeti almayı ihmal etmeyin.

  • Uzman bir danışman sizlere zaman yönetimi konusunda destek olmalıdır. Devlet teşvikleri ve yasal düzenlemeler gibi doğru zamanlamanın kritik olduğu konularda alacağınız etkin danışmanlık hizmeti sizi pazarda rakiplerinizin önüne geçirir ve mali yönetiminizin sınırlarını çizer.

Dijital pazarlama ve reklamcılık, sağlık turizminde büyümeye olanak sağlayacak temel unsurlardan yalnızca biri. Sağlık sektöründe uzmanlaşarak deneyimlerini sizlere hizmet olarak sunan bir ajans sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır. Bunun yanı sıra, teşvik danışmanlığı ve yasal düzenlemeler de sağlık turizmi yapacak kişi ve şirketler için önemsenmesi gereken %60’lık bir paydan oluşmaktadır

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04