Dijital Uzmanı Yazılım Projeleri: Analyzemix
Dijital Uzmanı Yazılım Projeleri: Analyzemix
31 Mart 2023
Zeynep Aksoy

Dijital Uzmanı Yazılım Projeleri: Analyzemix

İşletmelerin dijital dünyadaki görünürlüklerini ve başarılarını artıracak yazılım ürünlerimizin çeşitli örneklerinden bahsettik ve bahsetmeye devam edeceğiz. Fakat bugün farklı bir örnek üzerinden ilerleyerek çok yönlülüğümüzü bir kere daha vurgulamak istiyoruz.

Dijital Uzmanı’nın sıfırdan başlayıp son kullanıcı uygulamaları da geliştirdiğini biliyor muydunuz? Analyzemix, hiç şüphesiz bu konudaki çalışmalarımıza dair merak uyandırıcı ürünlerimizden biri.

 

Hedef kitlesinde daha çok gençlerin bulunduğu Analyzemix, Instagram hesabınıza dair pek çok önemli bilgi ve veriye ulaşmanızı sağlayacak.

Uygulamayı indirip kullanıcı bilgilerinizle giriş yaptığınızda, öncelikle “Profilim” kısmıyla karşılaşacaksınız. Bu sayfada Instagram hesabınızın özeti niteliğindeki temel bilgilere erişebilirsiniz. Toplam gönderinizi ve video sayınızı, gönderi ve video başına gelen ortalama beğeni sayısını, sizi geri takip etmeyen ve sizin geri takip etmediğiniz hesapları kolaylıkla görebilirsiniz.

Sol üst köşedeki menü işaretine tıkladığınızda ise sizi diğer seçenekler karşılıyor olacak. Örneğin, “Gizli Hayranlarım” alanında hesabınızın son hareketleri dikkate alınarak profilinize bakmış olma ihtimali en yüksek kişilerin listesine ulaşabilirsiniz.

“Beni Engellemiş Mi?” kısmına geldiğinizde ise sizi engelleyip engellemediğini teyit etmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını tuşlayarak bu bilgiye erişebilirsiniz.

“Takipçilerim Kimler” özelliği, gönderilerinizi analiz ederek paylaşımlarınızı en çok ve en az beğenen, gönderilerinize en çok ve en az yorum yapan hesapların tümünü görmenizi sağlamaktadır.

“Gönderi İstatiklerim” tarafına geldiğimizde de, yine paylaşımlarınız referans alınarak en çok beğenilen, en çok yorum alan ve en fazla izlenen gönderilerinizi liste halinde inceleyebileceksiniz.

“Hikayelerim” alanında ise tüm hikayelerinizi ve görüntülenme bilgilerini görebilir, “Hikaye İzle” özelliği sayesinde de takip ettiğiniz tüm hesapların hikayelerini gizli modda izleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde hikayesini izlediğiniz kişi sizin hikayeyi izlediğinizi göremez.

Ek olarak, sizi takip edenler ve takipten çıkanlarla sizin takip ettiğiniz/takipten çıktığınız hesapların bilgisine de yine menü üzerinden erişebilir, süreci her bir gün özelinde ayrı ayrı değerlendirebilirsiniz. Üstelik çoklu hesap yönetimi özelliği sayesinde birden fazla hesabı da aynı anda yönetebilir ve her bir hesaba dair istediğiniz veriye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hem iOS hem de Android işletim sistemleriyle uyumlu çalışan Analyzemix, görüldüğü üzere kullanımı kolay ve işlevsel arayüzüyle sizlere pek çok seçenek sunuyor. Ayrıca sizleri sonu gelmeyen reklamlardan da kurtaran Analyzemix, kullanıcı deneyimi açısından da herkesi memnun edecek bir yapıda. Eğer ücret karşılığında üyelik satın almak istemezseniz referans sistemi sayesinde size tanımlanacak referans kodunu çevrenizle paylaşabilir, onların da üyelik oluşturması durumunda ücretsiz premium üyelik kazanabilirsiniz.

Şimdi Analyzemix’i deneyimleyin, bir adım önce geçin: https://analyzemix.com/

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04