Google Ads Hedef Ebm Teklif Stratejisi Ne Zaman Kullanılır?
Google Ads Hedef Ebm Teklif Stratejisi Ne Zaman Kullanılır?
06 Aralık 2018
Dijital Uzmanı

    Google teklif stratejisi pazarlama alanında bir işiniz var ve ticaretle uğraşıyorsanız, yolunuz Google reklamlarından geçmek zorunda. Daha uzun vadeli, kazançlı ve tanınan bir iş sahibi olmak, müşterilerin aradığında size ulaşması için google reklam vermek konusunu hayata geçirmelisiniz.
 
 Google da Reklam Vermek ve Reklamları Kendiniz Yönetmek
 
     Günümüzde internet kullanmak, internetin bütün alanlarını bilmek zor değil ve bunu birçok insan yapabilmektedir. Ancak ciddi bir işletme sahibi iseniz, işinizi ciddiye alıyor ve daha fazla kar ve kazanç elde etmek istiyorsanız profesyonel bir ajansla çalışmanızı öneririz. Google reklamlarına dahil olmak için yapılması gereken google teklif stratejisi belirlemek olmalıdır. Bu stratejilerden biri ADS diğeri ise EBM stratejileridir. Google ADS internette tıklanmalar sonucunda görseller ve bütün bunların dönüşümüdür. Google EBM ise, her teklifi değerlendirebilen ve bunları üretime dönüştürebilen otomatik bir sistemdir.
 
 Hedeflerin Belirlenmesinin Önemi
 
     Google ADS ve Google EBM teklifleri, farklı gibi görünse de varılmak istenen sonuç bakımından aynıdır. Farklı reklam ve kampanyaları kullanarak reklam hedefine ulaşır. Müşterilerle doğrudan temas kurmak istenirse, Google EBM stratejisi yani dönüşüm izleme özelliğini hayata geçirmek gerekmektedir. Görselliği daha fazla öne çıkarmak ve hareketli reklam videoları ile hedef müşteri kitlesine ulaşmak için Google ADS stratejisi kullanılmalıdır. Bütün bunların hayata geçirilmesi için akıllı teklif stratejisi de kullanılarak, Google reklamları bütün özellikleriyle kullanılmış olur.
 
     Google iş sahibi girişimcilere, özellikle reklam konusunda birçok alternatifler sunmaktadır. Var olan müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi, potansiyel müşterilerin aktif hale getirilmesi konusunda, birçok anlaşmalı sitelere ulaşmanızı sağlamaktadır. Google reklam fiyatları ise, tercih edilen türe göre farklılık göstermektedir. Google reklam fiyatlarını, kullanılan kelimelerin sıklığı, tıklanma sayısına göre bir fiyat belirler. Minimum tıklanmadan maksimum tıklanmaya kadar fiyatlar farklılık göstermektedir.

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04