İnşaat ve Emlak Sektörü Başarı Hikayesi
İnşaat ve Emlak Sektörü Başarı Hikayesi
15 Ekim 2021
Dijital Uzmanı

İnşaat ve Emlak Sektörü

Sahibinden.com’da ilan yayınlayan müşterimiz için kurduğumuz hesapta 9,666TL karşılığında 2667 normal 36 cihazlar arası form alarak Google Reklamlarının gücünü satışları hızlandırmak için kullandık.

Google Görüntülü reklamlar ile sahibinden.com da benzer ilanları görüntüleyen kullanıcılara haber sitelerinde veya youtube da görsel reklam yayınlayarak ve Google’da arama yapan kullanıcılara ulaşarak performansı yükseltmeyi hedefledik.

insaat-emlak-sektörü

Eksiksiz dönüşüm kurulumu ile hesapta kullandığımız akıllı kampanyalar ile Yapay Zeka’nın gücünden faydalanarak performansı en yüksek seviyeye çıkardık.

insaat-emlak-sektörü

Sosyal Medya facebook, instagram reklamları ile gayrimenkul alanında ilgili ve daha önce instagram hesabını ziyaret etmiş potansiyel kullanıcılara reklam göstererek instagram platformundan da form toplamayı hedefledik.

Siz de hemen sahibinden.com’da yaptığınız satışları hızlandırmak için Google ve Sosyal Medya reklamlarını kullanabilir, potansiyel müşterilerinizin sahibindene girmesini beklemeden onları direk kendi ilanınıza yönlendirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için destek@dijitaluzmani.com adresinden mail atabilir veya (0850) 304 12 02 numaralı hattımızdan hesap uzmanları ile görüşebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04