Linkedin Platformunu Aktif Kullanmak Bize Ne Sağlar?
Linkedin Platformunu Aktif Kullanmak Bize Ne Sağlar?
19 Ekim 2018
Dijital Uzmanı

Gelişen İnternet İçinde İş Dünyası 
 
 Gelişen ve hayatın merkezine giren internet gün geçtikçe bizleri daha fazla etkisi altına alarak, hayatımızın her noktasına değinmeye başlıyor. Sosyal medya uygulamaları sayesinde hayatımızın her anını insanlarla hatta tüm dünyayla paylaşmaya başladık; ne yiyeceğimizi, ne içeceğimizi hatta nereye gideceğimizi bile internet üzerindeki uygulamalardan öğrenir, sorgular ve yapar olduk. 
 
 İşte şimdi bir de buna bir yenisi daha eklendi, artık iş hayatımızı da etkisi altına alan linkedin uygulaması var. İş dünyası için oluşturulan saygın profiller ile iş dünyasının büyük şirketlerinin yer aldığı bir uygulama ve böylece büyük şirketlere ulaşmanız çok daha kolay. Bunu da fırsat bilen şirketler artık çok daha aktif bir şekilde iş ilanlarını buradan yayınlıyor. 
 
 Linkedin ile İş Bulmak
 
 Linkedin'in gün geçtikçe artan popülaritesi hem işveren hem de iş arayanlar için aktif bir platform olmaya devam ediyor. Bu da diğer uygulamalar gibi linkedin'in de reklam için gayet açık ve kazançlı bir kapı olduğunu ortaya koyuyor. 
 
 linkedin reklamları hem şirketin daha fazla tanınırlığını arttırarak gerçekten şirketle ilgilenen iş arayan kesime hitap etmesini sağlarken hem de iş arayan kesim için ise daha kolay bir ulaşım ağı oluşturuyor. Yapılan araştırmalara göre ise bu reklamların sadece iş ile ilgili değil, şirketin ticari kazancını da arttıran bir uygulama olduğunu gösteriyor. 
 
 Linkedin reklamlarının başarıya ulaşması için ise linkedin platformunu aktif kullanmak gerekiyor. Aktif kullanılan hesaplar reklamlara daha çabuk ulaşabiliyor ve öncelikli olarak görebiliyorlar. Linkedin reklam ücretleri ise diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi yapılan reklamın içeriğine, kaç gün kalacağına göre değişiyor ama herkesin kendisine göre reklam verebileceği bir bütçeye de hitap ediyor. 
 
 Linkedin reklamlarını kullanmak ya da bu reklamlara ulaşmak için aktif bir linkedin kullanıcısı olması ise şart. 

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04