Çok Kanallı Akıllı Canlı Chat Bot

Günümüz dijital ortamında birçok işletme, müşterilerine özel çözümler sunma amacıyla iletişim kanallarından (sosyal medya, mesajlaşma uygulamaları, e-posta vb.) yararlanmaktadır. Böylece müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılayabilmekte ve operasyonel maliyetleri düşürerek daha yüksek bir Yatırım Getirisi (ROI) elde etmektedirler.

dijitaluzmani-chat-bot

Akıllı Chatbot yüksek kaliteli çözümler sunmaya olanak tanıyan, kullanımı kolay ve etkili bir chat yazılımıdır. Yapay zeka ve doğal dil işleme teknolojilerini içeren bu çözüm, kullanıcılara karşılarında insan varmışcasına doğal ifadelerle konuşarak etkileşim kurma olanağı tanır. Akıllı Chatbot, kullanıcıların ifadelerinden ne demek istediklerini doğru bir şekilde anlar ve cevaplar.

Şirketiniz ve müşterileriniz arasındaki iletişimi sağlamak için en iyi çözüm olan Akıllı Chat Bot hizmetimiz ile hemen tanışın.

Müşterilerinizle iletişim Akıllı Chatbot sayesinde artık kolay ve hızlı ! Firmanıza özel oluşturulacak senaryolarla müşterilerinizi istediğiniz şekilde yönetebilir ve satış yapabilirsiniz.

Kargo takibi, sipariş verme, iade taleplerini ve şikayetleri müşterilerinizin her gün kullandığı mesajlaşma uygulamaları üzerinden yapay zeka destekli chatbotlar ile yönetebilirsiniz. Örneğin; sepetine ürün atıp, sepet müşterilere Akıllı Chatbot sayesinde hemen iletişime geçerek satın alma kararlarında yardımcı olabilirsiniz. Ya da sipariş kargo durumunu merak eden müşterilere tamamen otomatik bir şekilde sorgulama yaparak sisteminiz üzerinden cevap verebilirsiniz.

Akıllı Chatbot, işletmelere müşteri deneyimini iyileştirme fırsatı tanımanın yanı sıra; müşteri bağlılığını, satış rakamlarını ve yatırım getirisini artırır.

2022 Shining Stars Awards Ödüllerinde Türkiye'nin
En İyi Dijital Pazarlama Markası
Dijital Uzmanı© Seçildi.
CK Ajans Logo

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04