Medya Satın Alma

Ana Sayfa/Hizmetlerimiz/Medya Satın Alma

Medya Satın Alma hizmeti ile Türkiye'nin en büyük sitelerinde işletmenizin tanıtımını yapmak için hemen bizim ile iletişime geçin

Medya Satın Alma

Hedef Kitleniz Neredeyse Ulaşalım

Google Ads, Sosyal Medya ve diğer reklam mecraları ile yapılan çalışmalarla bazen özel kitleleri hedeflemek zor olabilir. Örneğin milliyet.com.tr sitesinde sağlık sayfalarında özel hastane reklamı yayınlamak bazen google ads reklam alanları ile çok mümkün olmayabiliyor. Bunun sebebi de yayıncı kuruluşun google ads'den çok kendi reklam alanlarının gösterimine odaklanması olabiliyor.

Bu gibi durumlarda yayıncı kuruluş ile iletişime geçilip belirli bir alanın elirli bir süre ile rezerve edilmesi ve reklam için oradaki medyanın satın alınması gerekebiliyor. Bu gibi özel hedefleme ve özel reklam çalışmalarında biz sizler için sürekli çalıştığımız medya kuruluşları ile iletişime geçiyor ve istediğiniz alanları rezerve ediyoruz.

Tabi tüm bunlar yapılırken bütçenin doğru kullanılması amacı ile önce hedeflerinizi, stratejinizi ve en etkili yolları tartışıyoruz. Size uygun dijital pazarlama stratejileri hakkında bilgi almak için merak ettiğiniz konuları şimdi uzman ekibimize danışın.
 

 

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

Tıkla Ara