Web Siteniz İçin Hikayeler Oluşturun.

Hikayeler, pazarlamacıların ziyaretçilerle etkileşim kurmasını, markalarını insanlaştırmasını, yeni müşteri beklentileri yaratmasını ve daha fazla gelir elde etmesini kolaylaştırır.

  • Sitenizden hemen çıkma oranını azaltın.
  • Öne çıkarılan hizmetinizi vurgulayın.
  • Kampanyalarınızı tanıtın.
  • Hızlı ve kolay entegre edin.
  • İstatistiklerinizi detaylı görüntüleyin.

Storywix ile İlgili Merak Edilenler

Storywix nedir?

Storywix, Bigoen firmasına ait bir projedir. E-ticaret işletmelerine kampanyalarını tanıtma, ürünlerini çeşitli trendlere uygun bir şekilde öne çıkarma imkanı sağlar.

Storywix ücretli midir?

Storywix 10.000 görüntüleme sayısına kadar ücretsiz kullanım imkanı sunmaktadır. Etkileşiminiz arttığında ve daha fazla görüntüleme almaya başladığınızda Storywix'i kullanmaya devam edebilmek için paket satın almalısınız. Herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur.

Storywix'i nasıl satın alabilirim?

100 bin, 250 bin, 1 milyon ve 5 milyon görüntülenme sayısına göre 4 farklı paketten kendinize uygun paketi seçebilirsiniz. Paketinizi belirledikten sonra Visa, Mastercard, Troy ve AMEX dahil tüm kredi ve banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Storywix'in faydaları nelerdir?

Ekleyeceğiniz hikayeler ilk dikkat çekecek şey olacaktır. Bu sebeple öne çıkarmak istediğiniz ürününüzü, hizmetinizi ya da kampanyanızı sitenize hikaye olarak ekleyebilirsiniz. Bu şekilde kampanyalarınız ve ürünleriniz daha fazla etkileşim alacaktır. Storywix ile sayfalarınızı daha anlamlı bir hale getirerek ziyaretçilerin sayfanızda daha fazla vakit geçirmesini sağlamış olacaksınız.

Storywix'i hangi içerik yönetim sistemlerinde kullanabilirim?

Wordpress, Woo, Wix, Opencart, Mgento, Ticimax, İdeasoft, Bigcommerce gibi çeşitli içerik yönetim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Storywix'i hangi dillerde kullanabilirim?

Storywix Türkçe, İngilizce İtalyanca, Fransızca, Rusça, Portekizce, Hintçe, İspanyolca, Almanca ve Endonezce olmak üzere toplam 10 farklı dilde çekiliş yapma imkanı sunmaktadır.

Storywix'i iptal edebilir miyim?

Storywix'i paket olarak satın alırsınız. Herhangi bir taahhüt bedeli yoktur. Paketleri aylık satın aldıysanız ayın sonunda aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Storywix kullanarak oluşturduğum hikayelerin detaylarına ulaşabilir miyim?

Storywix ek ücret istemeden size detaylı raporlama hizmeti sunacaktır. Bu sayede istatistiklerinizi kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Rakiplerden Farklarımız

10.000 Görüntülemeye Kadar Ücretsiz

Sitenizin her sayfasını öncekinden daha anlamlı hale getirmenize izin vererek, ziyaretçileri siteniz içerisinde tutup daha fazla dönüşüm oranı yakalamanızı sağlayabilirsiniz.

2022 Shining Stars Awards Ödüllerinde Türkiye'nin
En İyi Dijital Pazarlama Markası
Dijital Uzmanı© Seçildi.
CK Ajans Logo

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04