Dijital Uzmanı Akademi Kampı

DİJİTAL UZMANI AKADEMİ KAMPI İLE DİJİTAL PAZARLAMADA UZMANLAŞMAYA HAZIR MISIN?

2018 yılında İzmir’de kurulan İstanbul, Ankara, Londra ve Almanya ofisleri ile global çapta hizmet veren Google İş Ortağı Reklam Ajansı Dijital Uzmanı© gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, sektörümüze yenilikçi çözüm ve hizmetler getiriyor, kuruluşlara sunduğumuz eğitimlerle de dijital dönüşüm süreçlerinde yer alıyoruz.

Dijital Uzmanı© Akademi 2021 yılının ilk çeyreğinde faaliyete geçerek 400’den fazla katılımcıya dijital pazarlamaya yönelik eğitim, staj ve iş fırsatı sunduğumuz eğitim ve çalışma programıdır. Programa gösterilen yoğun ilgi ve talepler doğrultusunda düzenli periyot aralıklarıyla sürdüğümüz Dijital Uzmanı© Akademi Kampı projemize bu yıl ikinci dönem başvurularınızı kabul ediyoruz.

Akademi Kampı ile dijital pazarlamaya ilgi duyan bu alanda kariyerini ilerletmek ve eğitim almak isteyen adaylara 2 ay boyunca kayıtlı eğitimlerimize erişim imkanı ve her hafta düzenlediğimiz online eğitimlere katılma fırsatı sunuyoruz.

Eğitim süresince başarı gösteren ve yapılacak sınavlarda belirlediğimiz baraj puanını geçen adaylar ileri düzey eğitimlerimize erişim sağlayabilecek ve stajyer olarak ekibimize dahil olabilecektir. Uzaktan çalışma yöntemiyle yapılacak staj boyunca aday, dijital pazarlamanın tüm süreçlerinde aktif rol oynayarak; satış, müşteri yönetimi, hesap uzmanı ve tasarım departmanlarını deneyimleme ve gözlemleme şansı, 2 aylık stajını başarıyla tamamlayan adaylar ise ekibimize dahil olma fırsatı elde edebilecektir.

Sen de ekibimize sunduğumuz eğitimlere erişim sağlamak ve Dijital Uzmanı© ekibinden eğitim almak istiyorsan Akademi Kampına başvur, eğitimini tamamla, staj ve iş fırsatı yakala!

Başvuru ve Katılım Bilgileri
  • Dijital pazarlamaya ilgili ve 28 yaşını aşmamış
  • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun veya yüksek lisans öğrenimi devam eden
  • Kendini geliştirme ve öğrenme konusunda hevesliysen başvurunu bekliyoruz.
Katılım Detayları
  • Akademi Kampı tamamen ÜCRETSİZDİR.
  • 22 Temmuz 2022 Cuma 23:59: Son Başvuru Tarihi
  • 25 Temmuz: Genel Yetenek Değerlendirme Sınavı
  • 29 Temmuz: Online Tanışma Toplantısı
  • 01 Ağustos / 09 Eylül: Akademi Başlangıç ve Bitişi
  • Konum: Online - Google Classroom / Workspace
Katılım Detayları
Son Başvuru Tarihi22 Temmuz 2022 Cuma 23:59
Başlangıç / Bitiş Tarihleri01 Ağustos 202209 Eylül 2022
Tanışma Toplantısı29 Temmuz 2022
KonumOnline