Mobil Uygulamayla Kazançlarınızı Arttırın

Günümüzde çoğu web sitesi artık mobil ve tablet cihazlarla uyumlu çalışmaktadır. Bunun temel nedeni internete bağlanan kullanıcıların %90’ının mobil cihazlardan bağlanmasıdır. Burada kullanıcılar web sitelerini aktif kullansalar da sık kullanımlarda web sitesi yerine mobil uygulamayı tercih etme eğilimi günden güne artmaktadır. Bunun temel sebebi web sitelerinin çoğunun mobil uygulama deneyimini kullanıcılara verememesidir. Bu yüzden işletmeler kullanıcı dostu, modern, özgün ve esnek mobil uygulama ihtiyaç duyuyorlar.

Mobil Uygulama ile İlgili Merak Edilenler

Mobil Uygulama nedir?

Mobil uygulama, Android ve IOS sistemli cihazlar için özel olarak tasarlanmış ve uygulama haline getirilmiş kodlardır. Mobil uygulamalar, erişim kolaylığı ve zaman tasarrufu sağlaması sebebi ile tercih edilmektedir.

Mobil uygulama geliştiricisi kimdir?

Mobil uygulama geliştiricisi Android ve IOS platformları için uygulama hazırlayan kişilerdir. Uygulama yayınlandıktan sonra periyodik olarak geliştirmeler yapmaya devam eder.

Mobil uygulama geliştirmek nasıl yapılır?

Mobil uygulama geliştirmek için belirli aşamalar bulunmaktadır. 1- Mobil uygulamanın kapsamı belirlenmelidir. Üye olunabilen, alışveriş yapılabilen ya da eğlenceli vakit geçirilebilen bir mobil uygulama geliştirilmek istenebilir. 2- Kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarabilmek için hedef kitle belirlenmelidir. 3- Mobil uygulamanın ne büyüklükte olacağı ve bütçe belirlenmelidir. 4- Uygulamanın tasarımına karar verilmelidir.

Android için mobil uygulama nasıl yapılır?

Android tabanlı cihazlarda mobil uygulama geliştirmek için Java, C, C++ ve Python gibi kodlama dillerine hakim olmak gerekmektedir. Sonrasında tasarım ve ihtiyaçlar belirlenerek uygulamanın yapımına başlanmaktadır.

IOS için mobil uygulama nasıl yapılır?

IOS işletim sistemli mobil cihazlar için uygulama geliştirmek Android'e göre daha karmaşıktır. IOS uyumlu uygulama geliştirebilmek için XCode ve Objective C yazılım dilleri kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra C ve C++ yazılım dilleri de kullanılmaktadır.

Mobil uygulama fiyatları ne kadardır?

Mobil uygulama fiyatları; sağladığı depolama alanı, hangi işletim sistemi için tasarlanacağı ve kullandığı dil sayısına göre farklılık göstermektedir.

Mobil uygulama yazılım dilleri nelerdir?

Mobil uygulamalar yapılacağı işletim sistemine göre birçok farklı yazılım dilinde hazırlanmaktadır. Bunlar; Java, C, C++, Phyton, XCode ve Objective C gibi farklı yazılım dilleridir.

Tüm Platformlarda Geliştirme İmkanı

App Store için Uygulama

iOS mobil uygulamayı özgün ve modern arayüz, kullanıcı dostu, güvenli ve stabil altyapıyla geliştiriyoruz.

Huawei AppGallery için Uygulama

Android tarafında geliştirdiğimiz uygulamayı Huawei’nin uygulama mağazasında yayınlayarak Huawei kullanıcılarına sorunsuz bir şekilde.

Google Play için Uygulama

Android mobil uygulamayı özgün ve modern arayüz, kullanıcı dostu, güvenli ve stabil altyapıyla geliştiriyoruz.

İhtiyacınıza Özel Çözümlerimiz ile Hizmetinizdeyiz

Sizlerin ihtiyaçlarına özel geliştirdiğimiz mobil uygulama ile Android ve iOS işletim sistemlerinde hizmet verebileceksiniz.

Alanında uzman mühendislerimizin geliştirdiği mobil uygulamanızla rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.

Mobil Uygulama Hizmeti Referansları

Başarı hikayelerimizin arasına sizin firmanızı da eklemek için sabırsızlanıyoruz.

Sanayiden Mobil Uygulama
Feen Mobil Uygulama
BilsemOnline Mobil Uygulama
Analyzemix Mobil Uygulama
Labirent Mühendislik Mobil Uygulama
2022 Shining Stars Awards Ödüllerinde Türkiye'nin
En İyi Dijital Pazarlama Markası
Dijital Uzmanı© Seçildi.
CK Ajans Logo

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04