Dijital Uzmanı 2018 yılında 3 mühendis arkadaşın tecrübelerini paylaşarak kurduğu Google İş Ortağı Reklam Ajansıdır. İsimleri kaldırdığınızda tüm kişi ve kurumlar yaptıklarından ibarettir. Dijital Uzmanı 2018’den bugüne neler yaptı hadi birlikte göz atalım!

Her zaman en güncel bilgiyi ve en doğru işlemi seçerek müşterilerine kazandıran Dijital Uzmanı ekibi Google Partners Ödülleri ile ödüllendirildi. Google'a bu güzel hediyeler için teşekkür ederiz.

Dijital Uzmanı Biz Kimiz?
Dijital Uzmanı Biz Kimiz?
Dijital Uzmanı Biz Kimiz?

Google Partner Rozeti

Dijital Uzmanı müşterilerine verdiği hizmetin kalitesi, sürdürülebilirliği ve müşterilerin kazançlarındaki büyüme ivmesi sayesinde Google Partner (Google İş Ortağı) rozeti almaya hak kazanmıştır! Yan taraftaki partner rozetine tıklayarak partner rozetini doğrulayabilirsiniz.

Google Partner
Dijital Uzmanı Google Sertifikaları

Sertifikalı Teknik Ekip

Dijital Uzmanı’nda görev alan arkadaşlarımızın tamamı Google’ın online sınavlarından başarı ile geçmiş, teknik yeterliliğe sahip, hesapları eksiksiz ve kusursuz yönetebilme yeteneğine sahiptir. Örnek sertifikalarımızı ​buraya​ tıklayarak görebilirsiniz.

Yapay Zeka Mühendisleri

Tüm dünyanın heyecanla takip ettiği Yapay Zeka da ki gelişmeleri biz de heyecanla takip ediyoruz. Yapay Zeka alanında çalışan arkadaşlarımız, Google, Facebook, Instagram gibi yapay zekayı çok etkin kullanan platformlar ile ilgili çeşitli araçlar ve sistemler geliştirmeye devam etmektedir.

Yapay Zeka Mühendisleri
Dijital Pazarlama Eğitimi

500+ Firmaya Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital Uzmanı hizmet vermenin yanı sıra dijital platformlara adapte olmaya çalışan firmalara ücretsiz eğitim desteği vermeye devam ediyor. Bugüne kadar 500’ün üzerinde firmaya eğitim veren Dijital Uzmanı belirli aralıklarla verdiği eğitimler ile bilgilerini firmalarla paylaşmaktadır.

Hizmet İhracatı

Dijital Uzmanı Türkiye’ye hizmet vermenin yanı sıra Almanya ve İtalya başta olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesindeki müşterilerine de hizmet ihracatı yaparak uluslararası bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Hizmet İhracatı
Mutlu Müşteriler

1800+ Mutlu Müşteri

%100 Müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaya azami özen gösteren Dijital Uzmanı 1800’ün üzerinde müşterisi ile büyük projelere imza atmaya devam etmektedir.

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04