Swarm Reklamları ile Lokasyonları Hedefleyin

Swarm reklamları ile rakip işletmelerde yapılan check-in lerden sonra kullanıcılara reklam gösterin. Alakalı kullanıcıları hedefleyin ve rakiplerinizin müşterilerini işletmenize çekin. Farklı hedefleme ve etkili stratejisi sayesinde kısa sürede hayatımıza giren swarm reklamları ile özellikle yerel işletmeler rakiplerinden bir adım önde olmak için bu platformu kullanıyor. Size uygun dijital pazarlama stratejileri hakkında bilgi almak için merak ettiğiniz konuları şimdi uzman ekibimize danışın.

Swarm Reklamları ile İlgili Merak Edilenler

Swarm nedir?

Swarm, bulunduğunuz yeri bildirerek yakınınızdaki kişileri bulup onlarla iletişime geçebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Arkadaşlarınızın nerede olduklarını merak ediyorsanız ya da bulunduğunuz bölgeye hangi arkadaşlarınız yakın bilmek istiyorsanız Swarm aracılığıyla, uzaklık mesafesine kadar kolayca öğrenebilirsiniz.

Swarm reklamları nedir?

Swarm reklamları kişilerin bulundukları konuma göre reklamlar görmesini sağlayan bir reklam türüdür. Swarm reklamları sayesinde doğrudan ilgili kitleye ve potansiyel müşterilerinize ulaşarak firmanızın reklamını yapmış olursunuz.

Swarm reklamları nasıl oluşturulur?

Swarm reklamı oluşturmak için Swarm'un Türkiye’deki temsilcileri ile iletişime geçmek ve sonrasında başvurunuzun onaylanmasını beklemek gerekmektedir. Genellikle 3 iş günü süren değerlendirme sürecinin sonunda Swarm'a reklam verme talebiniz onaylanır.

Swarm reklamları nerede kullanılır?

Swarm reklamları genellikle AVM’ler, bankalar, perakende şirketleri, restoran zincirleri gibi işletmelerin yakınındaki kişileri alışveriş yapmaya davet etmeleri için kullanılır. Fakat istenilen her yerde kullanılması mümkündür.

Swarm reklamları ne işe yarar?

Swarm reklamları kişilerin konumlarına göre reklam vermelerini sağlar. Firmaların, kişilerin bulundukları yere göre potansiyel müşterilerine ulaşmasına ve marka bilinirliğini artıracak reklam kampanyaları oluşturmasına yardımcı olur.

Swarm reklamlarıyla neler yapılır?

Swarm reklamları işletmenizin çevresinde bulunan kişilerin firmanızı tanımasını sağlar. Hedef kitlenizin gitmiş olduğu mekanlardaki kişilere reklamlarınızı göstermenizi sağlayarak sizlere potansiyel müşteriler bulmuş olur. Swarm reklamları özel günler ve etkinlikler düzenlendiğinde bir topluluğa reklam vermenizi ve bir anda birden fazla kişiye ulaşmanızı mümkün kılar.

Swarm reklamlarının diğer reklamlardan ayıran en önemli özellik nedir?

Swarm uygulamasını yükleyen ve GPS’i açık olan herkesin bulunduğu konum takip edilebilmektedir. Bu kadar kıymetli bir datayı da yalnızca Swarm reklamları vererek değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Swarm, check-in yapılması sonrası reklam göstererek doğrudan hedef kitlenizdeki kişilere ulaşmanızı da sağlamaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Referanslarımız

Başarı hikayelerimizin arasına sizin firmanızı da eklemek için sabırsızlanıyoruz.

İzmir Ticaret Odası
ECG Spor
New Park Hotel
Cp Ankara Otel
Pamuka
Yeşeren Okulları
Sanayiden
CN Enerji
2022 Shining Stars Awards Ödüllerinde Türkiye'nin
En İyi Dijital Pazarlama Markası
Dijital Uzmanı© Seçildi.
CK Ajans Logo

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04