Google Ads Reklamları

Ana Sayfa/Hizmetlerimiz/Google Ads Reklamları

Google Ads ile reklam vermek için hemen bizi arayın. Google Alışveriş Reklamları, Google Arama Reklamı, Google Görsel Reklamlar ile işletmenizi tanıtın.

Google Ads Reklamları

Google Ads ile Tüm Mecralarda Reklam Yayınlayın

Google geçtiğimiz günlerde adını Google AdWords iken Google Ads olarak değiştridi. Google Ads yenilenen arayüzü ve makine öğrenimi (machine learning) sayesinde daha önce kontrol ettiğimiz ve sürekli üzerinde çalıştığımız birçok parametreyi de kendi kontrolü altına aldı ve otomatikleştirdi.

Otomatik teklif stratejileri, birbirinden farklı yeni kampanya türleri, yeni reklam ve uzantı türleri gibi birçok yenilik ile Google Ads artık eskisinden çok daha güçlü ve etkili. Milyonlarca web sitesinde reklam alanı bulunan, YouTube da milyonlarca video da reklam yayınlayabileceğiniz, Google arama sonuçlarında ilgili aramaları hedefleyebileceğiniz oldukça güçlü bir pazarlama aracı olmasının yanında maliyet olarak da esnek bütçelerle reklam yayınlayabileceğiniz bi platform olan Google Ads ile işletmenizin satışlarını artırabilir bunlara ek olarak tüm trafiğinizi analiz edebilecek araçlara da sahip olabilirsiniz.

Dijital Pazarlama stratejinizi oluşturmak ve Google gibi güçlü bir platformu etkin bir şekilde kullanabilmek için şimdi başvurarak uzman ekibimizden ihtiyaçlarınıza özel bir pazarlama çalışması için hemen detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

Tıkla Ara