Google'ın Partner Ajanslar Aracılığıyla Dağıttığı 6.000TL'ye Kadar Hediye Reklam Bütçelerini Kaçırmayın! 

6.000TL Hediyeli Paketler için Reklam Oluştur

Paketlerimizi İçeren Maili Alın, Diğer Teklifler ile Karşılaştırın! Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Dijital Ailesine Katılın! İddiaa ediyoruz, sunduğumuz tüm özelliklere şaşıracaksınız! 2022'nin En İyi Dijital Pazarlama Markasının teklifini incelemek istemez misiniz?

Reklam Paketlerini Almak için Form Bırakın

3 dakikada kendi reklamınızı kendiniz oluşturmak mı istiyorsunuz? Google Reklamları ile dünyanın en büyük google arama motorunda reklam yayınlayabilir ve ürün veya hizmetinizi arayan müşterilere ilk sırada reklam göstererek rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Ajansımıza özel hediye reklam bütçenizi almak ve reklamınızın nasıl görüneceğini görmek için hemen 3 dakikada kendi reklamınızı ücretsiz bir şekilde oluşturun.

3 Dakikada Reklam Oluştur

Bir uzmana ihtiyacınız mı var? Akıllı Yapay Zeka kampanyaları ile kullanıcılar ürün veya hizmetleriniz ile ilgili aramalar yaptıkları sırada en doğru kullanıcıya en doğru anda ulaşın.

Uzman Görüşmesi için Randevu Oluştur

Influencer'a mı ihtiyacınız var? 11.000 farklı influencer arasından dilediğinizi seçebilirsiniz!

Influencer Marketing için Form Bırakın

Eğitim alıp kendi reklamlarınızı kendiniz oluşturmak ve uzmalaşmak mı istiyorsunuz? Dijital Kolej ile yüzlerce saatlik eğitime sahip olun, Dijital Pazarlama ve E-ticaret'i Türkiye'nin 2022 En İyi Dijital Pazarlama Markasından ve En Geniş Dijital Pazarlama ve E-ticaret Eğitim Platformu'ndan öğrenin.

Dijital Koleji İnceleyin

 

Google Reklamları ile İlgili Merak Edilenler

Google Ads nedir?

Google Ads, Google'ın sunduğu bir dijital reklamcılık hizmetidir. Reklamlar, Google’da aratılan ilgili anahtar kelimeler doğrultusunda sonuçlar sayfasının en üstünde yer alarak bir pazarlama hizmeti sunar. Önceden Google Adwords olan bu hizmetin adı 2019'da Google Ads olarak değiştirilmiştir.

Google Ads ücretli mi?

Google Ads'e kayıt olmak ve giriş yapmak ücretsizdir. Fakat Google Ads üzerinden reklam kampanyaları oluşturmak ücretlidir. Kampanyaları oluşturduktan sonra reklamlarınızın analizi için hesabınızın içerisindeki araçları kullanmak ücretsizdir. Ayrıca Google Ads anahtar kelime analizi, kelimelerin trafik kontrolü gibi birçok seçeneği de kampanya oluşturmadan sizlere ücretsiz olarak sunmaktadır.

Google Ads fiyatları nedir?

Google Ads için sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Harcamak istediğiniz bütçe çapında reklam kampanyası yürütür ve kampanyanızın kapsamı oranında etkileşim alırsınız. Ödeyeceğiniz ücret reklam türünüze ve seçtiğiniz ödeme türüne göre de değişiklik gösterir.

Google Ads ile reklam vermek faydalı mı?

Eğer doğru kişi ve ajanslarla çalışılırsa Google Ads reklamları işletmeler için çok faydalı bir araç olabilir. Hesap kurulumu, hedefleme ayarlamaları, anahtar kelime seçimleri gibi aşamalarda doğru şekilde faaliyet gösterilirse Google reklamlarından ciddi oranda verim alınabilir. Bu sebeple harcadığınız paranın boşa gitmemesi için bu konuda iş ortağı olacağınız profesyonel kişi ve ajansları özenle seçmeli, birlikte çalışacağınız ajansın “Google Partner” gibi unvanlara sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Google Ads’e nasıl giriş yapılır?

Google Ads'e giriş yapabilmek için öncelikle bir Google Ads hesabınızın olması gerekmektedir. Google Ads hesabı oluşturmak için https://ads.google.com/ adresine gidip, "oturum aç"a tıkladıktan sonra "hesap oluştur" seçeneğine gelip bir hesap oluşturmalısınız. Daha sonra o hesap bilgileriyle Google Ads’e giriş yapabilirsiniz.

Adwords nedir?

Adwords, Google Ads'in bir önceki adıdır. 2019'da Google Adwords'ün ismi Google Ads olarak değiştirilmiştir. Adwords veya Google Ads, Google'ın sunduğu bir dijital reklamcılık hizmetidir. Reklamlar, Google’da aratılan ilgili anahtar kelimeler doğrultusunda sonuçlar sayfasının en üstünde yer alarak bir pazarlama hizmeti sunar.

Adwords reklamcılığı nedir?

Adwords reklamcılığı, Google Ads reklamcılığı demektir. Adwords'ün ismi 2019 yılında Google Ads olarak değiştirilmiştir. Adwords veya Google Ads, Google'ın sunduğu bir dijital reklamcılık hizmetidir. Reklamlar, Google’da aratılan ilgili anahtar kelimeler doğrultusunda sonuçlar sayfasının en üstünde yer alarak bir pazarlama hizmeti sunar.

Adsense nedir?

Adsense -tam adıyla Google Adsense- internet sitesi yayıncılarının sitelerinde site içeriğiyle ilgili konularda reklam vererek para kazanmasını sağlayan bir hizmettir. Sitedeki reklamlar, ziyaretçilerin ilgi alanına ve konulara uygun olarak yayınlanır.

Google Adsense nedir?

Google Adsense, internet sitesi yayıncılarının sitelerinde site içeriğiyle ilgili konularda reklam vererek para kazanmasını sağlayan bir hizmettir. Sitedeki reklamlar, ziyaretçilerin ilgi alanına ve konulara uygun olarak yayınlanır.

Bunları biliyor musunuz?

Rakiplerinizin müşterilerine reklam göstermek ister misiniz?

Rakiplerinizin ismi ile arama yapan kullanıcılara kendi firmanızın reklamını göstererek, firmanızdan haberdar olmalarını sağlayabiliriz.

Sitenizi ziyaret eden kullanıcıları takip etmek ister misiniz?

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılara 540 gün boyunca girdikleri görüntülü sitelerde gezerken, , sosyal medya hesaplarında gezerken, youtube da video izlerken, mobil uygulamasında vakit geçirirken reklam gösterebilir, marka bilinirliğini arttırabiliriz.

Müşterilerinizin sitenizde nasıl gezdiğini izlemek ister misiniz?

Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların videolu oturum kayıtlarını tutabiliriz. Bu sayede sitede alacağı bir hatayı tespit edebilir, problemi kolayca çözebiliriz.

Bölgenizdeki Müşteri Sayınızı Öğrenin

Anahtar kelime planlayıcı sayesinde gelecek ay kaç kişi ürün veya hizmetinizi arayacak hemen ücretsiz öğrenin.

Lokasyon ve Rakip Site Hedefleme

Rakiplerinizin mağaza lokasyonlarını ve internet sitelerini hedefleyereK onların müşterilerine reklam gösterin!

Rakiplerinizin Reklamlarını İnceleyin!

Rakiplerinizin hangi reklamları yayınladığını inceleyin stratejinizi planlayın!

Size uygun dijital pazarlama stratejileri hakkında bilgi almak için merak ettiğiniz konuları şimdi uzman ekibimize danışın

Hizmet Verdiğimiz Referanslarımız

Başarı hikayelerimizin arasına sizin firmanızı da eklemek için sabırsızlanıyoruz.

Hilton Otel
Petrol Ofisi
İzmir Ticaret Odası
ECG Spor
New Park Hotel
Cp Ankara Otel
Pamuka
Yeşeren Okulları
Ergül Mobilya
2022 Shining Stars Awards Ödüllerinde Türkiye'nin
En İyi Dijital Pazarlama Markası
Dijital Uzmanı© Seçildi.
CK Ajans Logo

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04