SEO Hizmeti

Ana Sayfa/Hizmetlerimiz/SEO Hizmeti

SEO çalışmaları sayesinde web site trafiğinizi organik ölçüde arttırabilir, firmanızı anlatan anahtar kelimeleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Detaylar için hemen bizi arayın

SEO Hizmeti

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

İngilizce adıyla Search Engine Optimization (SEO) Türkçe adıyla Arama Motoru Optimizasyonu, web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir.

 

SEO Aşamaları

Markanızın organik trafiğini artırmak için 6 aşama vardır. Bu aşamalar markanızı hedeflediğiniz bölgeye taşımak için önemli rollere sahiptir.

Hedef Belirleme

Anahtar Kelime Analizi

Sektör ve Rakip Analizi

Site İçi SEO Analizi

Site dışı SEO

Analiz ve Raporlama

 

SEO'nun Markaya Olan Katkısı

Sitenizde ki mevcut trafiğin organik trafiğini artırma, arama motoru sıralamalarında firmanızla alakalı anahtar kelimelerinde yükselme ve ana amaç olan dönüşüm oranlarında planlanan hedeflere daha hızlı ulaşma konularında pozitif katkı sağlar.

 

Kullandığımız Araçlar

Markanızın organik trafiğini artırmak için 6 aşama vardır. Bu aşamalar markanızı hedeflediğiniz bölgeye taşımak için önemli rollere sahiptir.

Ahrefs

SemRush

KwFinder

Google Trends

Google Keywords Tool

Moz

Alexa

 

SEO'nun Reklama Katkısı

SEO sürecinde yapılacak hız optimizasyonu, site içi performans optimizasyonu, kullanılabilirlik analizi, kategori optimizasyonu gibi çalışmaların Google ADS'e olumlu açıdan katkı sağlayacaktır.

SEO Teklifi Al

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

Tıkla Ara