Dijital Dünyadaki Yüzünüzü Hazırlayalım

Bir web sitesi dijital dünyada firmanın kurumsal arayüzüdür. Ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi vererek potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlar. Özgün, yenilikçi ve firmanıza özel tasarımlar hazırlıyoruz. Bu tasarımları hazırlarken kullanıcı deneyiminden, arama motoru optimizasyonuna kadar birçok faktörü göz önüne alıyoruz. Uzmanlarımız sitenizi hazırlamadan önce işletmenizi analiz edip, rakiplerinizi ile sektörünüzü inceler. Bu çalışmalardan elde ettikleri verilerle sizlere en uygun web sitesini hayata geçirirler. Alanında uzman mühendislerimizin geliştirdiği sitelerle rakiplerinizden her zaman bir adım önde olursunuz.

Web Tasarım ile İlgili Merak Edilenler

Web Tasarım nedir?

Web tasarımı; ürün, hizmet, kişi veya kurumları tanıtacak grafik ve metinlerle sitenin görünümünü oluşturan çalışmalardır. Web tasarımı, sitenin yapısını ve kullanıcı deneyimini de belirlemektedir.

Web Tasarımcı kime denir?

Web tasarımcısı, bir kişiye ya da firmaya ait web sitesinin oluşturulmasından sorumlu olan kişidir. Web tasarımcıları tasarım ilkelerine hakim, gerekli olan kodlama dillerini (HTML, CSS vs.) bilen, SEO bilgisine sahip ve içerik yönetimi yapabilen kişilerdir.

Web tasarımının temel unsurları neler?

Web tasarımının başlıca unsurları; sitede kullanılan metinlerin ve grafiklerin düzenlenmesi, sayfalar için renk, yazı tipi ve sitenin hızını olumsuz etkilemeyecek logo ve fotoğrafların seçiminin yapılması, ilgi çekici ve SEO'ya uygun içeriklerin hazırlanması gibi süreçlerden oluşmaktadır.

Kurumsal web sitesi tasarımı nedir?

Kurumsal web siteleri firmaların kimliğini yansıtmakta ve çok sayıda kullanıcıya ulaşarak faaliyet göstermektedir. Dolayısıyla nasıl bir tasarımın kullanılacağı oldukça önemlidir. Her kurumsal işletme kendine özgü ve profesyonel bir web tasarımına ihtiyaç duyacaktır. Bu noktada kurumsal firmalar, kaliteli bir web tasarım hizmeti sunan ajansları tercih ederek yardım almalıdır.

Web tasarım fiyatları nasıl belirlenir?

Web tasarım fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunur. Bunlar; hizmet alınan firmanın deneyimi, web sitesinin türü, altyapısı, büyüklüğü, sayfa sayısı, kapsamı, web sitesinde bulunacak olan dil seçenekleri gibi faktörlerdir.

Web yazılımı nedir?

Web yazılımı, tasarımdan farklı olarak kullanıcılar tarafından görüntülenememektedir. Ancak web sitesini geliştirme aşamasının en temel aşamalarından biridir. Web programlama için birçok farklı yazılım dili bulunmaktadır. Örneğin PHP, C#, Java ve XML bunlardan bazılarıdır.

Web sitesi kurulum platformları neler?

Web sitesi kurulumu için kullanılan onlarca platform vardır. Bunlar arasında en çok tercih edilen ise Wordpress'tir. İçerisinde binlerce tema ve eklenti bulunan Wordpress dünyanın en popüler web sitesi oluşturma platformudur. Wordpress dışında SiteBuilder, BigCommerce, Weebly, Wix ve GoDaddy gibi başka platformlar da mevcuttur.

Öne Çıkan Özellikler

Güvenli ve Stabil

Projeniz bizim altyapımızda güvenle yedeklenir ve hiçbir zaman kesintiye uğramadan yayında kalır. Projeniz SSL sertifikasıyla güvende kalır.

Hızlı ve Mobil Uyumlu

Projeniz sizin isteklerinize ve rekabet koşullarında avantajlı olacağınız şekilde hazırlanır. Mobil uyumlu tasarlanırken kullanıcı deneyimine dikkat edilerek masaüstü görünümünden farklı detaylı çalışmalarda yapılır.

Özgün ve Esnek

Projenize özel modern tasarımla rakiplerinizin önünde yer alırsınız. Esnek yapısı sayesinde yeni geliştirmelere müsait bir altyapıya sahip olursunuz.

Mobil Tasarım ile Mobil Kullanıcılarınıza Odaklanın

Günümüzde kullanıcıların ortalama %90'ı internete mobil cihazlardan bağlanmaktadır. Bu sebeple web sitesinin her cihazda görünebilmesini sağlamak için öncelikli olarak mobil uyumlu olarak tasarlanması gerekmektedir. İnternet kullanıcılarının alışkanlıkları göz önünde bulundurularak hazırlanan mobil web site tasarımları, çok rahat bir kullanıma sahip olması sebebi ile ziyaretçilere çok daha cazip gelmektedir. Geleneksel pazarlama yöntemlerinin dışına çıkarak günümüzün en etkili reklam ve pazarlama araçlarını kullanmak isteyenler için en etkili çözümlerin başında yer alan mobil uyumlu web tasarım siteleri, satış hacminin artmasında da önemli bir role sahiptir. Kullanıcıların olumlu yönde etkilenmesine fırsat tanıyan ve onlara farklı bir deneyim yaşatan mobil uyumlu web sitesi tasarımları, hemen her dakika firmaların ulaşılabilir olmasına imkan tanımaktadır.

Web Tasarım Hizmeti Referansları

Başarı hikayelerimizin arasına sizin firmanızı da eklemek için sabırsızlanıyoruz.

Hilton Otel
ECG Spor
New Park Hotel
Pamuka
Sanayiden
CN Enerji
2022 Shining Stars Awards Ödüllerinde Türkiye'nin
En İyi Dijital Pazarlama Markası
Dijital Uzmanı© Seçildi.
CK Ajans Logo

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

veya
uzman ekibimiz ile görüşün.

+90 850 304 12 02+90 232 332 14 04