Google Erişim Planlayıcıyı Kullanıma Sundu!

Karşınızda Erişim Planlayıcı

Çoğu YouTube müşterimizin merak ettiği konulardan biri olan erişimlerim nasıl olur sorusuna açıklık kavuşturacak bir araç var artık hayatımızda; Erişim Planlayıcı!


Erişim Planlayıcı, 50'den fazla ülkede YouTube ve video iş ortağı siteleri ile uygulamalarındaki erişime dayalı video kampanyalarını doğru bir şekilde planlamak için tasarlanmıştır. Bu planlayıcı sayesinde kampanyalarınızı tasarlamak artık çok daha kolay!


Erişim Planlayıcı'nın verileri, Google'ın üçüncü taraflarla doğrulanan ve bildirilen gerçek erişim ve tekliflerle tutarlı olan Unique Reach yöntemine dayanmaktadır(Bu yöntem kampanyalarınızda kaç tekil kullanıcıya ulaştığınızı bilmenizi sağlar).  

Erişim Planlayıcısı, en güncel verileri kullanmak için haftalık olarak güncellenir. Erişim Planlayıcı, erişim ve sıklık tahminlerini gösterir, ancak performansı garanti etmez. Gerçek kampanya performansları, reklam kalitesi ve reklam alaka düzeyi gibi diğer faktörlere bağlıdır.

Erişim Planlayıcı şu amaçlarla kullanabilirsiniz:

  • Birden fazla cihazda kitlelere ulaşma.
  • Reklamlarınızın YouTube ve Google video iş ortağı siteleri ile uygulamalarına erişimini doğru şekilde planlama.
  • Hedef Kitlede Gösterim Puanı ve Puan Başına Maliyet hesaplamaları geliştirme.


Erişim Planlayıcı, gelecekteki marka veya video kampanyalarının erişimini ve sıklığını planlayan medya planlayıcıları ve dijital videoyu kendi medya planlarına dahil etmek isteyen strateji planlayıcıları için tasarlanmıştır. Metrikleri kullanarak reklamlarınızın erişimini doğru bir şekilde planlamak için kitlenizi özelleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi  için: https://support.google.com/google-ads/answer/9012731

İŞİNİZİ BÜYÜTÜRKEN
MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN

İnternetteki müşterilerinize ulaşırken sonuç ve dönüşüm odaklı hesap kurulumu ve makine öğrenmesi ile reklam maliyetlerinizi düşürün.

Linkedin

Reklamı

Linkedin Reklam Vermek için hemen bizim ile iletişime geçin. Hedefledğiniz departmanlarda çalışan kullanıcılar reklamınızı görsün....

Instagram

Reklamı

Instagram'da Reklam Vermek artık çok kolay ve hızlı. Hemen Instagram Reklamları ile sosyal medyadaki müşterilerinize ulaşın....

Facebook

Reklamı

Facebook'a Reklam Vermek artık çok kolay. Hemen Facebook Video Reklamları, Facebook Sponsorlu Reklamlar ile işletmenizi dünyanın en büyük sosyal medya kanalında tanıtın....

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

Tıkla Ara